דבר הדיקן וההנהלה

פרופ' אריק שמיר - דיקן

הורים ו״ננו סטודנטים״ יקרים,

העולם המודרני משתנה בקצב הולך וגובר.

טכנולוגיות חדשות בענף המחשבים והביולוגיה מוצאות את דרכן למוצרים ושירותים המקיפים את כל תחומי חיינו. אין ספק כי חלק בלתי נפרד ממקצועות העתיד יהיו פיתוחים טכנולוגיים וביוטכנולוגיים בתחומים כמו מזון, רובוטיקה, אבטחת מידע, סייבר ועוד - ולכן חינוך הדור הצעיר חייב לכלול בתוכו הבנה עמוקה של תחומים אלה.

אנחנו גאים להוביל את הדור הצעיר קדימה בזכות מגוון קורסים רחב וחדשני המאפשרים חשיפה לנושאים רבים והבנה מעמיקה של היסודות שיבנו את המחר.

הקורסים בקמפוס משלבים ניסיון תכליתי ומעורבות ישירה ביצירה מעשית.

אני מאחל לכל תלמיד ותלמידה ברכת דרך צלחה בדרך לשינוי העתיד. ברוכים הבאים לג׳וניור קמפוס והמון הצלחה.

פרופ' אריק שמיר

 

 

ד"ר גיא שיאון - מנהל הפדגוגי 

הורים ו״ננו סטודנטים״ יקרים,

אנו בתחילת המאה העשרים ואחת. עתידנים חוזים כי פיתוחי רפואה וביו-טכנולוגיה יביאו להארכת תוחלת החיים ואיכות החיים, עד כדי תוחלת חיים של 150 שנה לילדי הגן של ימינו. העולם משתנה במהירות וכדי להבין אותו ולהשתלב בהצלחה בעולם העתיד, צריך ללמוד כיצד להתכונן אליו.

הצטרפו אלינו לעולם המחר, בנינו בעבורכם תוכנית לימודים יחודית וחדשנית במטרה שתתנסו בעולמות טכנולוגיים ומעשיים הקשורים בחווית עולם היזמות.

ללמוד מושגי יסוד ולטעום מתחומי הטכנולוגיה והביו-טכנולוגיה של המחר. 

סין הינה מעצמה עולמית מובילה הכוללת שוק מתעורר מהותי אשר מהווה, ללא ספק, חלק מהותי מהאג׳נדה הכלכלית במאה ה-21. שילבנו למענכם חשיפה לתרבות ולשפה הסינית, שיעורים הכוללים : טונים, לוח שנה ונימוסים מהתרבות הסינית. לאפשר ל״ננו סטודנטים״ שלנו ״ארגז כלים״ ייחודי לעולמות אלו.

אנחנו מחכים לכם :)

בברכה חמה,

ד"ר גיא שיאון 

 

 

יוסי אלון - יו"ר 

״ננו סטודנטים״ והורים יקרים,

ברכות חמות לרגל תחילת הפעילות.

 ילדים, חינוך, טכנולוגיה, משולש שווה צלעות בעל עוצמה וחשיבות רבה.

המאה ה-21 מציבה אתגרים בתחומים רבים, הילדים שלנו הם הסיכוי האמיתי להמשך צמיחתה של ישראל כמדינה חדשנית, צומחת טכנולוגית.

קמפוס ג'וניור הוקם כמוסד חינוכי טכנולוגי מתקדם, אשר יצעיד את דור הילדים שלנו קדימה בעולמות החינוך הטכנולוגי והיזמות וייתן להם במה ייחודית לעולם אפשרויות בלתי מוגבלות. החלום שלנו מחבר ידע לעשייה, מנהיגות וחדשנות לסייבר ולרובוטיקה, מצוינות עם יכולת עבודה בצוות, כל זאת בכדי לתת לילדים מדהימים אלו את מלוא האפשרויות לחלום ולהצליח יותר בעתיד. בנינו תכנית לימודים חדשנית, גייסנו את מיטב המרצים, רכשנו את ערכות הלימוד הטובות הקיימות, כל זה למען עתידם, עתידנו.

אנו נשמח לראות בכם, ההורים, שותפים מלאים למשימה זאת, אמצו יחד אתנו את המשפט אותו הגה קווין קינו

"כשאומרים לך שאתה לא יכול, הם מראים לך את הגבולות שלהם, לא שלך".

בהצלחה לכולנו,

יוסי אלון